Деякі факти викладені ЗМІ неправильно: СБУ прокоментувала інформацію про затримання водія автотягача, який здійснював перевезення ЗРК "Бук"

Служба безпеки України спростувала інформацію про затримання водія автотягача, який здійснював перевезення ЗРК "Бук", з якого був збитий Boeing 777 рейсу МН17 на Донбасі, зазначають Патріоти України.

Так, в спецслужбі нагадали, що 17 липня 2019 року в Києві відбувся брифінг про хід розслідування, проте деякі факти були викладені ЗМІ неправильно.

"Окремі ЗМІ поширили недостовірну інформацію про затримання водія автотягача, який здійснював перевезення ЗРК "Бук" 17 липня 2014 року. Насправді на брифінгу було згадано про факт арешту і засудження українським судом бойовика терористичної організації "ДНР", причетного до незаконного захоплення в Донецьку в липні 2014 року автотягача. На ньому в подальшому інші особи перевозили ЗРК "Бук" по території тимчасово непідконтрольній українській владі", – йдеться в повідомленні.


Хіти тижня. "Шантаж Меркель" подолано - Путін домігся свого: Названо дату зустрічі "нормандської четвірки"

неділя, 17 листопад 2019, 23:55

"Принципова" саміт провідних лідерів ЄС з очільниками України та державою-агресором відбудеться після крайньої дати апеляції щодо спорудження "Північного потоку-2", котра припадає на 26 грудня. Зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" згідно інфор...