Деякі факти викладені ЗМІ неправильно: СБУ прокоментувала інформацію про затримання водія автотягача, який здійснював перевезення ЗРК "Бук"

Служба безпеки України спростувала інформацію про затримання водія автотягача, який здійснював перевезення ЗРК "Бук", з якого був збитий Boeing 777 рейсу МН17 на Донбасі, зазначають Патріоти України.

Так, в спецслужбі нагадали, що 17 липня 2019 року в Києві відбувся брифінг про хід розслідування, проте деякі факти були викладені ЗМІ неправильно.

"Окремі ЗМІ поширили недостовірну інформацію про затримання водія автотягача, який здійснював перевезення ЗРК "Бук" 17 липня 2014 року. Насправді на брифінгу було згадано про факт арешту і засудження українським судом бойовика терористичної організації "ДНР", причетного до незаконного захоплення в Донецьку в липні 2014 року автотягача. На ньому в подальшому інші особи перевозили ЗРК "Бук" по території тимчасово непідконтрольній українській владі", – йдеться в повідомленні.


У кума Путіна великі проблеми: "ОПЗЖ" знаходиться на межі розпаду

вівторок, 22 вересень 2020, 19:59

Партія може розколотися через конфлікти між олігархами. Російські джерела повідомляють про розпад проекту "ОПЗЖ" напередодні місцевих виборів в Україні. Про це пише російський телеграм-канал "НЕЗИГАРЬ" з посиланням відразу на кілька джерел в оточенні п...

У скреп навчилися?: Китай показав відео про знищення бази ВПС США з кадрами з голлівудських фільмів

вівторок, 22 вересень 2020, 19:29

За словами джерела, близького до китайських військових, таке відбувається не вперше. Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) показала пропагандистське відео про міць ВПС країни, в якому використала кадри з голлівудських фільмів. Про це пише South China Mo...