Деякі - лише кілька днів: У мережі порахували, скільки в середньому встигають повоювати російські "мобіки" в Україні

Середній термін життя російських мобілізованих солдатів в Україні становить приблизно 4,5 місяці. Водночас для багатьох окупантів, які перебувають на передовій лінії фронту, він обмежений лише кількома днями, передають Патріоти України.

Про це повідомляє Сибирь.Реалии. Так, найменший відрізок часу життя від отримання росіянином повістки до могили становить лише кілька днів.

"Частина вже восени потрапила до м'ясорубки в районі Сватового та Кремінної, де (російському військовому керівництву. – Ред.) потрібно було терміново закривати прорив (українських військових. – Ред.). На початку (мобілізованими. – Ред.) забивали дірки, щоб негайно запобігти обвалу фронтів, наситити фронт живою силою. Рекорд від повістки до могили – лише кілька днів", – зазначають експерти.

Більшість поранених військових РФ та їхні рідні розповідають про те, що, попри серйозні поранення, їх не відправляють до медичних закладів. Відмови у повноцінному лікуванні пояснюють "нестачею людей". Багато військових також повідомляють про невиплати компенсацій і зарплат. Ті, хто вижив після наказу про новий штурм, вважають за краще втекти.

"На лікування не відпустили нікого – забинтували поспіхом і назад кинули. А ну так, мазі їм ще дали. Мазі! Під час осколкових! Тобто там ставлення таке до всіх – хоч вільний ти, хоч із колонії. Просто нема кому воювати – половина загинула, інші, хто розумніший, втік. Чула, що нещодавно знову втекли, бо їх планували без боєприпасів на штурм відправити", – розповіла родичка одного з військовослужбовців.

Як повідомляється, ротацію у війську проводити не збираються, оскільки влада у РФ наразі не планує проводити другу хвилю мобілізації, принаймні до президентських виборів, адже це загрожуватиме падінням рейтингів російського диктатора Володимира Путіна.

Пішли шукати "кадри" по світу: Росія вербує на війну з Україною жителів Непалу, уряд Катманду висловив протест

вівторок, 5 грудень 2023, 9:58

Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян після того, як стало відомо, що шістьох солдатів, які служили в російській армії, було вбито, передають Патріоти України. Непальські со...

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...