
Деякі українські міські голови взяли російські гроші і були готові на початку війни підняти прапор РФ у населених пунктах, запевняє політолог Микола Давидюк, передають Патріоти України.
«Давайте чесно. Деякі мери вже взяли гроші в росіян і готові були піднімати прапор [РФ], але цього не сталося. Це говорить, що deep state (глибинна держава — ред.), про який говорять на Заході, на Близькому Сході, у нас теж є. У нас є державні спецоргани, які орієнтуються виключно на державу Україна, Київ у них — єдина столиця, вони не подвійні агенти. Вони працюють на державу і це круто. Шкода, що це на 30 році незалежності з’явилися», — розповів Давидюк.
В Енергодарі депутат міськради від ОПЗЖ Андрій Шевчик пішов на співпрацю з російськими окупантами й заявив, що створив «раду самоорганізації міста», яка нібито виконуватиме функції міської влади.
Колишній депутат Херсонської облради від прокремлівської ОПЗЖ вирішив перейти на бік РФ заради «посади». У Харківській області, за словами голови ОВА Олега Синєгубова, виявили близько 15 зрадників та колаборантів. Наприклад, у роботі на російських окупантів викрили голову Вовчанського районного суду Харківської області.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...