Деякі українці можуть отримати по 2200 грн від Червоного Хреста: Як це зробити

"ПриватБанк»"розпочинає виплати від міжнародних організацій українцям, які постраждали внаслідок військового вторгнення Росії, передають Патріоти України.

В банку повідомили, що виплати можна отримати від гуманітарної організації ООН (World Food Programme, WFP), Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine), Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC).

Заявку на виплату грошової допомоги можна подати онлайн через платформу «Допомога» та представництва ООН. Рішення про надання допомоги та суми виплат приймають міжнародні організації.

Допомогу можуть отримати:

- переселенці, інформація про яких міститься в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО;

- особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях;

- особи, які проживають/перебувають на територіях, що знаходяться у зоні активних бойових дій України;

- люди з інвалідністю, пенсіонери, самотні матері чи батьки, багатодітна сім'я, малозабезпечені сім'ї (з-поміж внутрішньо переміщених осіб).

За інформацією установи, виплата допомоги здійснюється на будь-яку картку «ПриватБанку», у тому числі на Digital карту, яку можна відкрити у Приват24.

Повідомляється, що співробітники відділень банку та оператори сервісного центру допоможуть сформувати та подати заявку на отримання допомоги пенсіонерам та тим, хто не може зробити це самостійно.

Одноразові солдати Пригожина: Майже всі завербовані "вагнерівцями" на війну в'язні загинули – росЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 5:51

Варто пам'ятати, що то були не якісь 'фраєра' у військовій справі. 'Начать с чістого ліста' та 'іскупіть кров'ю' спокушали зеків, що колись належали до силових структур. За даними російського видання "Важные истории" майже всі ув'язнені двох російських...

"Росія сама створила ризики": США озвучили вимоги для ядерної безпеки на ЗАЕС

субота, 13 серпень 2022, 0:34

Штати на засіданні РБ ООН вказали, що для безпеки ЗАЕС потрібно звідти вивести російські війська, створити там демілітаризовану зону і забезпечити доступ експертів МАГАТЕ. Про це заявила заступниця держсекретаря США з питань контролю над озброєннями та...