
Російські окупанти їхали в Україну за званнями "героя РФ", а повертаються "вантажем 200", без кінцівок та без високих посад. Про це свідчать нові розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.
Один з окупантів поскаржився сестрі на командира своєї бригади. За його словами, чиновник хотів отримати медаль, але через шалені втрати його взагалі зняли з посади.
"Рашист підкреслює, що їх ніхто не цінує і використовують, як гарматне м'ясо: "Деяких людей взагалі розкидали, як приманку, бл*. Туди їх кинули, їх в'їб*ли, а інші проїхали, бл*". Загарбник резюмує: ситуація для рашистів критична, і їхня бригада знову "зганьбилася", - йдеться у повідомленні СБУ.
Сестра ж йому наостанок саркастично заявила: "Ну чеого ти, бл*, не поїхав у госпіталь? Сказав би, нах*, прилетіло у голову, і все, поїхав би вже давно. Отримав би медаль, герой Росії, бл*".
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...