
Російські окупанти їхали в Україну за званнями "героя РФ", а повертаються "вантажем 200", без кінцівок та без високих посад. Про це свідчать нові розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.
Один з окупантів поскаржився сестрі на командира своєї бригади. За його словами, чиновник хотів отримати медаль, але через шалені втрати його взагалі зняли з посади.
"Рашист підкреслює, що їх ніхто не цінує і використовують, як гарматне м'ясо: "Деяких людей взагалі розкидали, як приманку, бл*. Туди їх кинули, їх в'їб*ли, а інші проїхали, бл*". Загарбник резюмує: ситуація для рашистів критична, і їхня бригада знову "зганьбилася", - йдеться у повідомленні СБУ.
Сестра ж йому наостанок саркастично заявила: "Ну чеого ти, бл*, не поїхав у госпіталь? Сказав би, нах*, прилетіло у голову, і все, поїхав би вже давно. Отримав би медаль, герой Росії, бл*".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....