
Російські окупанти їхали в Україну за званнями "героя РФ", а повертаються "вантажем 200", без кінцівок та без високих посад. Про це свідчать нові розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.
Один з окупантів поскаржився сестрі на командира своєї бригади. За його словами, чиновник хотів отримати медаль, але через шалені втрати його взагалі зняли з посади.
"Рашист підкреслює, що їх ніхто не цінує і використовують, як гарматне м'ясо: "Деяких людей взагалі розкидали, як приманку, бл*. Туди їх кинули, їх в'їб*ли, а інші проїхали, бл*". Загарбник резюмує: ситуація для рашистів критична, і їхня бригада знову "зганьбилася", - йдеться у повідомленні СБУ.
Сестра ж йому наостанок саркастично заявила: "Ну чеого ти, бл*, не поїхав у госпіталь? Сказав би, нах*, прилетіло у голову, і все, поїхав би вже давно. Отримав би медаль, герой Росії, бл*".
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...