"Дехто не розуміє, що треба обов'язково повертатися": На Ставці розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон

На найближчому засіданні Ставки Верховного головнокомандувача розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передають Патріоти України.

"На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливості відрядження за кордон для виконання тих чи інших завдань, треба обов'язково повертатися. У нас був прикрий випадок, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні – шість людей поїхали представляти Україну як артисти. На жаль, вони не повернулися до України. Ба більше, зухвало починають коментувати і викладати в Мережу, що вони такі розумні, а хтось має воювати. Він в іншому місці буде виступати, коли повернеться до України. Є закони, які треба поважати. Навіть якщо це зробив, сиди собі мовчки в Туреччині, чи де. Вибачення прийматися не будуть", – сказав Данілов, коментуючи скандальні заяви стендап-коміка Андрія Щегеля.

За словами секретаря РНБО, на засіданні Ставки розглянуть питання – хто, скільки, які відомства давали дозволи на виїзд військовозобов'язаним. Про це звітуватимуть міністри.

Данілов певен, що в цьому випадку йдеться про справедливість, бо всі мають докладати зусиль для перемоги. Секретар РНБО підтримує ідею змін до законодавства, які спрямовані на "посилення цих процесів" (умов виїзду чоловіків призовного віку за кордон. – Ред.).

"Не можеш воювати? Будь ласка, працюй, сплачуй податки. Не можеш працювати? Допомагай, як можеш. Але от отак ганьбити країну – це не дозволено нікому", – підсумував він.

ЗСУ ведуть розвідку боєм, шукаючи "слабкі місця" в обороні армії РФ на Запорізькому напрямку, - Сили оборони

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:28

Українські військові "ведуть розвідку боєм, шукаючи слабкі місця в обороні російської армії" на Запорізькому напрямку, розповів в ефірі "Радіо Свобода" речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень, передають Патріоти ...

Потрапив у засідку: У Белгородський області ліквідували полковника РФ, який мав організувати відсіч "ДРГ".

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:21

Російські добровольці "денацифікували" російського полковника Володимира Кузнєцова. Він мав організувати відсіч "українським диверсантам" у Бєлгородській області, передають Патріоти України. Неподалік кордону з Україною російський полковник потрапив у ...