
Особи, які сьогодні вночі напали на прикордонників у Сумській області, не мали при собі зброї. Вони заволоділи зброєю прикордонників, але викинули її неподалік. Про це розповів речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко, передають Патріоти України.
"Нападники завдали тілесних ушкоджень двом прикордонникам, які були у складі прикордонного загону. На жаль, заволоділи табельною зброєю, проте на щастя спільно з поліцією зброя була знайдена та повернута... Попередньо, нападники не були озброєні, проте їхні дії були такими, що військові не змогли застосувати зброю, щоб убезпечити своє життя", - сказав Демченко.
За словами представника ДПСУ, нападники викинули захоплену зброю неподалік місця інциденту, там її і знайшли правоохоронці. Наразі нападників шукають.
Крім того, місцеве сумське видання Sumy Today пише, що до нападу нібито можуть бути причетними працівники Служби безпеки України. За словами Демченка, прикордонна служба такої інформації не має, а в СБУ відповіли, що наразі ці дані перевіряються.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...