
У мережі оприлюднили відео потужного вогневого удару Збройних сил України по лігву російських терористів "ДНР". Кадри виклали на YouTubе-каналі бойової групи К-2 54 ОМБр. Захисники уточнили, що результатом їхньої роботи стала не лише знищена позиція окупантів, але й мінімум один ліквідований бойовик, передають Патріоти України.

"Один постріл – один (або декілька) ліквідованих бандитів РФ. Ось вам терени Донецької області – ще до так званого перемир'я. Найманцям з "Востока" не сиділося мирно. Кожного дня вони будували нові вогневі точки під своїх снайперів та гранатометників, ставили нові мінні загородження та робили інші пакості", – написали українські Герої.
Зрештою, аби придушити ворожу активність, розвідники з К-2 взялися до справи. Вони провели комплекс різноманітних засобів розвідки і з'ясували, коли найманців на позиціях найбільше.

"В один із сонячних ранків, коли сепаратисти почали черговий обстріл наших передових позицій, К-2 нанесли вогневий удар у відповідь із незабороненого виду озброєння. Результат ви бачите самі: один 100-відсотково, а може й декілька любителів "русского міра" пішли слухати лекції свого кумира Сашка Захарченка. Слава Нації!!!" – підсумували воїни ЗСУ.

Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...