
У мережі оприлюднили відео потужного вогневого удару Збройних сил України по лігву російських терористів "ДНР". Кадри виклали на YouTubе-каналі бойової групи К-2 54 ОМБр. Захисники уточнили, що результатом їхньої роботи стала не лише знищена позиція окупантів, але й мінімум один ліквідований бойовик, передають Патріоти України.

"Один постріл – один (або декілька) ліквідованих бандитів РФ. Ось вам терени Донецької області – ще до так званого перемир'я. Найманцям з "Востока" не сиділося мирно. Кожного дня вони будували нові вогневі точки під своїх снайперів та гранатометників, ставили нові мінні загородження та робили інші пакості", – написали українські Герої.
Зрештою, аби придушити ворожу активність, розвідники з К-2 взялися до справи. Вони провели комплекс різноманітних засобів розвідки і з'ясували, коли найманців на позиціях найбільше.

"В один із сонячних ранків, коли сепаратисти почали черговий обстріл наших передових позицій, К-2 нанесли вогневий удар у відповідь із незабороненого виду озброєння. Результат ви бачите самі: один 100-відсотково, а може й декілька любителів "русского міра" пішли слухати лекції свого кумира Сашка Захарченка. Слава Нації!!!" – підсумували воїни ЗСУ.

Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...