
У мережі оприлюднили відео потужного вогневого удару Збройних сил України по лігву російських терористів "ДНР". Кадри виклали на YouTubе-каналі бойової групи К-2 54 ОМБр. Захисники уточнили, що результатом їхньої роботи стала не лише знищена позиція окупантів, але й мінімум один ліквідований бойовик, передають Патріоти України.

"Один постріл – один (або декілька) ліквідованих бандитів РФ. Ось вам терени Донецької області – ще до так званого перемир'я. Найманцям з "Востока" не сиділося мирно. Кожного дня вони будували нові вогневі точки під своїх снайперів та гранатометників, ставили нові мінні загородження та робили інші пакості", – написали українські Герої.
Зрештою, аби придушити ворожу активність, розвідники з К-2 взялися до справи. Вони провели комплекс різноманітних засобів розвідки і з'ясували, коли найманців на позиціях найбільше.

"В один із сонячних ранків, коли сепаратисти почали черговий обстріл наших передових позицій, К-2 нанесли вогневий удар у відповідь із незабороненого виду озброєння. Результат ви бачите самі: один 100-відсотково, а може й декілька любителів "русского міра" пішли слухати лекції свого кумира Сашка Захарченка. Слава Нації!!!" – підсумували воїни ЗСУ.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...