Декларація виявилась недостовірною: У одеського екс-топа Нацполіції знайшли таємні багатства

Загалом відомості, вказані посадовцем у декларації, відрізняються від достовірних на суму понад 819 тис. грн.

Дмитро Головін. Фото: dilova.info.

Навколо справи із затриманням колишнього начальника головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитра Головіна розгорівся новий корупційний скандал. Про його деталі повідомляється на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, передають Патріоти України.

"За результатами повної перевірки декларації колишнього начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Дмитра Головіна за 2017 рік Національне агентство виявило ознаки кримінального правопорушення, пов’язаного з корупцією – декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що посадовець не задекларував автомобіль, власну квартиру та квартиру дружини, що належать їм на правах власності, а також зазначив недостовірні відомості про свій дохід та дохід дружини. Загалом відомості, вказані посадовцем у декларації, відрізняються від достовірних на суму понад 819 тис. грн.

"Нехай згадають сумний досвід Саакашвілі": В Росії відреагували на слова Командувача ВМС України

понеділок, 6 липень 2020, 22:02

Голова комітету російської Держдуми з оборони вважає, нібито українські військові "здатні тільки для проведення парадів". Перший заступник голови комітету російської Держдуми з оборони Андрій Красов заявив, що українську армію чекає провал, якщо вона з...

7 липня загостриться військово-політичний конфлікт з Росією - український політтехнолог

понеділок, 6 липень 2020, 21:46

Росіяни вважають, що вони свої умови виконали, а ось українці в черговий раз з гідністю плюнули ворогові в обличчя. Через три дні в Україні загостриться військово-політичний конфлікт з Росією, вважає політтехнолог Володимир Петров. Патріоти України про...