Декого вирішили депортувати: У Ризі перевірили тисячу росіян під час "виборів" президента РФ

У Ризі поліція перевірила документи у 1001 людини, яка брала участь у голосуванні на «виборах президента» РФ на території російського посольства. Про це повідомляє Медіазона, передають Патріоти України.

У дні голосування на «президентських виборах» на території російського посольства в Ризі поліція перевірила документи у 1 001 людини. Так, із трохи більше ніж тисячі перевірених у 24 виявили закінчення термінів посвідки на постійне проживання. Управління у справах громадянства та міграції Латвії вирішило виписати чотирьом із них вимоги самостійно покинути країну протягом 30 днів.

При цьому поліція заявила, що явка на «голосування» була вкрай низькою. За їхніми підрахунками, на виборчу дільницю прийшли 2,38% від усіх повнолітніх росіян, які живуть у Латвії.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...