"Дембель" близько: Трамп проміняє засідання G20 заради гольфу, ситуацію не врятує навіть присутність "друга Владимира"

Віртуальне засідання має відбутися як раз в той час, коли президент зайнятий грою.

Президент США Дональд Трамп пропускає віртуальне засідання G20, присвячене готовності до пандемії. Президент грає в гольф в Національному гольф-клубі Trump в Стерлінгу, штат Вірджинія. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

Віртуальне засідання має відбутися як раз в той час, коли президент зайнятий грою. «Не схоже, що президент Трамп візьме участь в паралельному заході віртуального саміту G20, присвяченій забезпеченню готовності до пандемії», – повідомляють в CNN.

На заході виступлять лідери Німеччини, Франції, Південної Кореї і Аргентини. У повідомленні Саудівської Аравії йдеться, що мета заходу – «сприяти міжнародному співробітництву і знайти рішення, які захищають життя і засоби для існування людей». Трамп в цей час прибув на своє поле для гольфу в Вірджинії і не значиться в списку виступаючих на заході.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: