
ЗСУ продовжують знищувати ворожу армію на південному напрямку. Протягом 27 серпня було ліквідовано ще щонайменше 35 російських окупантів. Про це сказано у зведенні оперативного командування "Південь", передають Патріоти України.
Ракето-артилерійські підрозділи підтвердили, що окрім живої сили путінська армія втратила гаубицю "Мста-Б", самохідну артилерійську гармату "Нона", 9 одиниць броньованої та автомобільної техніки.
Також захисники України знищили 2 склади з боєприпасами окупантів у Дудчанах та Давидовому Броді, а також 1 польовий пункт боєпостачання у Воскресенському.
Крім того, наша армійська авіація завадла 3 ударів по 2 опорних пунктах російських військ у Солдатському та Олександрівці, а також по району зосередження живої сили, озброєння та техніки ворога у Високопіллі. Наголошується, що остаточні втрати російських окупаційних військ ще уточнюються.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...