
Українські захисники на Херсонщині спопелили рашиську реактивну систему залпового вогню "Град" та польовий склад боєприпасів до системи. Відео філігранного влучання ЗСУ виклав у своєму телеграмі полковник Збройних сил України та блогер Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Як зазначається у повідомленні, спочатку ЗСУ знищили російську РСЗВ БМ-21 "Град", а потім аеророзвідка помітила активність у заростях біля "Граду" та встановила, що там окупанти організували склад боєкомплекту. Після цього артилеристи завдали нових ударів, знищивши снаряди до РСЗВ.
Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...