
На території Первомайська, що на Луганщині, повідомили про чергову "бавовну". Цього разу, ймовірно, також вибухали ворожі склади. Відповідну інформацію повідомили в телеграм-каналах. Про вибухи написали орієнтовно о 22:46 16 серпня, інформують Патріоти України.
"В соцмережах повідомляють про вибухи в окупованому росіянами Первомайську, що на Луганщині",
– написав "Штірліц".
Офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан, відомий як "Штірліц" додав, що інформація ще потребує уточнення.
Також український журналіст Денис Казанський розповів: "В окупованому Первомайську Луганської області як жест доброї волі демілітаризувався черговий склад селітри".
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: