"Демократія вас поховає!": Лукашенко зробив гучну заяву у Відні

За словами президента Білорусі, демократичний лад несе загрозу під час міграційної кризи.

Олександр Лукашенко. Фото: БЕЛТА.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко здійснив свій перший візит до Європи за довгі роки. Під час офіційного візиту до Відня білоруський лідер заявив про небезпеку демократії, передають Патріоти України.

За словами Лукашенка, демократичний лад несе загрозу під час міграційної кризи. "Навіщо займатися балаканиною і говорити про якусь демократію? Дивіться, щоб ваша демократія вас таки не поховала", - заявив президент Білорусі, передає Deutsche Welle.
При цьому він зазначив, що бізнесменам не заважають "авторитаризм і диктатура". "Мене багато хто дорікає - у вас, мовляв, авторитаризм і диктатура. А я відповідаю: запитайте у бізнесменів. Їх ця диктатура влаштовує?" - зазначив Лукашенко.

Літак не прийняли: Між Україною та Ізраїлем назріває скандал

середа, 1 квітень 2020, 20:07

У четвер, 2 квітня, з Ізраїлю до Києва мав прилетіти літак з громадянами України, після чого відбути в зворотному напрямку з громадянами Ізраїлю. У відносинах між Україною і Ізраїлем може відбутися похолодання через конфлікт, викликаний відмовою Києва ...

Забудовник, якого рекламував Зе-президент, ставить "палки в колеса" його "великому будівництву" - ЗМІ

середа, 1 квітень 2020, 19:43

Це вже не перший випадок саботування програми Зеленського "Велике будівництво". Новий корпус дитячої лікарні "Охматдит" не можуть ввести в експлуатацію, а недобудований міст в Запоріжжі не можуть почати будувати через схеми в ліквідованій ДАБІ, які кур...