"Демократія" від Путіна: Чоловікам, які перебувають на військовому обліку, заборонили переїжджати без дозволу

Часткова мобілізація в РФ вже викликала чимало паніки серед громадян країни-агресорки. Однак ще не всі вони усвідомили всю силу "демократії" від Путіна. Так, чоловікам, що перебувають на військовому обліку, забороняється переїжджати і залишати місце проживання без дозволу. Про це йдеться в російському законі "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію в Російській Федерації", передають Патріоти України.

На тлі заяв Шойгу про те, що у РФ нібито зовсім невеликі втрати на війні в Україні, заклик торкнеться багатьох росіян. І крім того, що їм заборонили виїжджати з країни, громадянам країни-агресора не можна буде навіть переїхати в інше місто.

"Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється виїзд з місця проживання без дозволу військових комісаріатів, федеральних органів виконавчої влади, що мають запас", - зазначено в законі.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...