"Демонстративне приниження": Ломаченко опублікував відео з претензіями до Зеленського від УПЦ МП

Колишній чемпіон світу з боксу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко зробив нову публікацію у своєму Instagram. Спортсмен оприлюднив відео інформаційного агентства "Спілка православних журналістів" (СПЖ), яке публікує новини УПЦ Московського патріархату, передають Патріоти України.

На відео повідомляється, що члени синоду УПЦ три години чекали під офісом президента України Володимира Зеленського.

"20 березня 2023 року сталася подія, яка увійде до історії як ганьба щодо влади до церкви. Члени синоду української православної церкви майже 3 години безуспішно чекали під офісом президента Володимира Зеленського. Привід був більш ніж серйозний – вигнання церкви із Києво-Печерської лаври.

Питання зовсім не в тому, що Зеленський не прийняв синодалів, проблема в тому, як це було зроблено. Настоятеля та ієрархів найбільшої конфесії країни протримали на вулиці біля блокпоста кілька годин, а потім прогнали сиреною.

І це Зеленський був на місці і хоч кілька хвилин міг точно знайти. Архієреїв не запросили почекати всередині, не запропонували бодай сісти. Якщо коротко, ситуацію можна охарактеризувати двома словами: "Демонстративне приниження". І це приниження не Онуфрія, Павла чи Антонія. Це є показовим приниженням мільйонів вірян УПЦ, приниженням мільйонів виборців, мільйонів громадян України. Трагедія якраз у цьому", – йдеться у відео.

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.

ЗСУ призупинили просування на флангах Бахмута: Генерал Сирський прокоментував ситуацію

четвер, 1 червень 2023, 15:11

Збройні сили України протягом минулих днів призупинили просування на флангах на Бахмутському напрямку. . Джерело: командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в коментарі УП . Пряма мова: "Протягом декількох минулих днів просування на флангах...