​Демонструє сильного лідера: Зеленський раптом поставив ультиматум НАТО

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська армія готова до вступу до НАТО, однак держава досі не отримує такої пропозиції. Про це голова держави розповів під час форуму «Ялтинська Європейська стратегія» (YES) , зазначають Патріоти України.

На думку Зеленського, такий потужний партнер, як Україна, необхідний Північноатлантичному альянсу, якщо Захід планує відповідати таким світовим викликам, як, зокрема, зміцнення Росії.

«Позиція моя дуже проста: ми готові до НАТО. Рівень наших фахівців, наших реформ. Ми не отримуємо те, на що розраховуємо. Але нам здається, що ми потрібні НАТО, що без України міцного Європейського Союзу не буде», – розповів президент України.

На думку Зеленського, якщо Північноатлантичний альянс ігноруватиме прагнення України приєднатися до військового-політичного союзу, це буде помилкою.

«Українська армія – одна з найпотужніших у світі та готова до вступу до НАТО», – вважає президент України.

Президент України також зазначив, що розуміє скептичне ставлення деяких політиків країн НАТО щодо питання вступу України до організації, однак сподівається, що у майбутньому ця ситуація зміниться.

Нагадаємо, цими днями в Києві відбувається Форум Ялтинська європейська стратегія (YES). Цього року захід проводять у форматі YES Brainstorming, він присвячений темі «Після Covid = Перед катастрофою? Кроки до виживання».

Раніше президент Зеленський розповів, чому Україна останні роки активно займається будівництвом доріг.

​Україна в очікуванні нового «нового обличчя»: Чи може Притула посісти на Банковій місце Зеленського? Соціолог досліджує феномен

неділя, 24 жовтень 2021, 9:20

Наразі шоумен та волонтер Сергій Притула, який нещодавно заявив про створення власної політичної сили, не має перспектив такого карколомного політичного успіху, який отримав у 2019 році чинний президент України. Про це в інтерв'ю «Главкому» розповів ке...

Загинув маршал і ще десятки провідних фахівців: Найбільша катастрофа ракетної техніки СРСР, що перебувала під грифом "совершенно секретно" десятки років

неділя, 24 жовтень 2021, 8:55

Трагедія сталася через поспіх і наплювательське ставлення до техніки безпеки, що було типовим навіть в найбільш передових галузях СРСР, а тепер і його головного спадкоємця. В Казахстані 24 жовтня 1960-го на космічному майданчику космодрому "Байконур" в...