​Демонструє сильного лідера: Зеленський раптом поставив ультиматум НАТО

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська армія готова до вступу до НАТО, однак держава досі не отримує такої пропозиції. Про це голова держави розповів під час форуму «Ялтинська Європейська стратегія» (YES) , зазначають Патріоти України.

На думку Зеленського, такий потужний партнер, як Україна, необхідний Північноатлантичному альянсу, якщо Захід планує відповідати таким світовим викликам, як, зокрема, зміцнення Росії.

«Позиція моя дуже проста: ми готові до НАТО. Рівень наших фахівців, наших реформ. Ми не отримуємо те, на що розраховуємо. Але нам здається, що ми потрібні НАТО, що без України міцного Європейського Союзу не буде», – розповів президент України.

На думку Зеленського, якщо Північноатлантичний альянс ігноруватиме прагнення України приєднатися до військового-політичного союзу, це буде помилкою.

«Українська армія – одна з найпотужніших у світі та готова до вступу до НАТО», – вважає президент України.

Президент України також зазначив, що розуміє скептичне ставлення деяких політиків країн НАТО щодо питання вступу України до організації, однак сподівається, що у майбутньому ця ситуація зміниться.

Нагадаємо, цими днями в Києві відбувається Форум Ялтинська європейська стратегія (YES). Цього року захід проводять у форматі YES Brainstorming, він присвячений темі «Після Covid = Перед катастрофою? Кроки до виживання».

Раніше президент Зеленський розповів, чому Україна останні роки активно займається будівництвом доріг.

"Виступив за мир, щоб потрапити на змагання на Заході": Чемпіон світу з Криму, який зрадив Україну, написав донос на свого партнера зі збірної РФ

четвер, 7 липень 2022, 0:33

Колишній чемпіон світу з шахів Сергій Карякін, який у 2009 році відмовився від громадянства України на користь російського, написав донос на свого партнера зі збірної Росії Яна Непомнящего. Непомнящий був серед провідних шахістів Росії, які в березні н...

"Хоч всі спецнази світу сюди приїдуть, а не тільки нещасний російський": Арестович оцінив шанси окупантів знищити HIMARS

четвер, 7 липень 2022, 0:27

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович сумнівається, що російським окупантам вдасться знищити реактивні системи залпового вогню HIMARS виробництва США, які ЗСУ отримали на озброєння. Свою думку з цього приводу він висловив у бесіді з Марком Ф...