"Демонтуй мене повністю": У Києві "натякнули" на знесення пам'ятника Пушкіну (фото)

Жителі Києва виступають за демонтаж пам'ятника письменника Олександра Пушкіна на проспекті Перемоги. Його розмалювали відповідними написами, інформують Патріоти України.

Відзначається, що невідомі залишили білою і зеленою фарбою на пам'ятнику написи: "Демонтуй мене повністю", "Знеси мене", "Русню на демонтаж", "Знести".

Варто зазначити, що пам'ятник Пушкіну розташований в однойменному парку в Шевченківському районі Києва навпроти Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Довідка. Пам'ятник письменнику А.С. Пушкіну висотою більше семи метрів відкрили в 1962 році. Він є найбільшим пам'ятником поетові в Києві.

Джерело: Укрінформ

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...