День виборів: Кандидатка у президенти Білорусі покинула домівку, побоюючись розправи, два помічники зникли після затримання силовиків

Жінка чекає на нові провокації з боку Олександра Лукашенка, чиє 26-річне перебування при владі сьогодні ставиться під питання

Кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська покинула свою квартиру в Мінську з безпекових міркувань. і знаходиться в оточенні членів свого штабу, зазначають Патріоти України.

Приблизно з 15 години суботи не виходить на зв'язок представник штабу Тихановської та її довірена особа Олег Моїсеєв, який був викликаний на бесіду в МВС не виходить на зв'язок. Про це повідомила прес-секретар кандидата Анна Красуліна.

"Після затримання двох своїх основних помічників Світлана Тихановська була змушена покинути свою квартиру і зараз вона знаходиться в Мінську в оточенні членів штабу і журналістів. Ночувати вдома Тихановська не буде, щоб не залишатися одною. Але вона не покидає Мінськ, залишається на території міста", - сказано в повідомленні.

Хіти тижня. Жыве Беларусь! Попередній керманич сусідньої держави запропонував позбавити російську мову статусу державної (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:35

В далекому 1994 році "колгоспник" переміг одного з трьох підписантів Біловезької угоди про ліквідацію СРСР викриваючи начебто "нечуваної корупції" та "диктаторських замашках". "Диктатор" Шушкевич поступився владою мирно і результати виборів не сфальшував.

Міністри, судді та депутати: НАЗК назвало топ-10 українських чиновників з найбільшою сумою прихованого майна

четвер, 24 вересень 2020, 0:32

Матеріали перевірок 42 декларацій спрямовані до НАБУ, ДБР і Національної поліції. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило у чиновників незадекларованого майна на 358 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба НАЗК, пере...