День виборів у Литви: Найімовірнішому наступнику Далі Грибаускайте терміново довелось гасити "пожежу" скандалу

Одному з головних кандидатів на посаду президента Литви Гітанасу Науседі у день виборів довелось видалити свій Facebook-пост? повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

12 травня у розпал голосування, коли заборонена будь-яка агітація, кандидат в президенти Гітанас Науседа на своїй сторінці в Facebook закликав людей йти голосувати. Незабаром цей запис зник.

"Дорогі, йдіть і голосуйте! Цим ви зробите добру справу для нашої Литви, яку ми всі любимо, нехай і по-різному!", - писав у Facebook Науседа.

Попри видалення допису, за словами члена Головної виборчої комісії (ГВК) Литви Вілюса Семешка, кандидат таким чином порушив заборону на агітацію. Також, за його словами, видалити допис кандидата, який вважається порушенням, закликала сама виборча комісія.

"Якби це не було порушенням, то ГВК не просила би кандидата стерти запис. Добре, що його вже немає. Сьогодні кандидатам не можна закликати йти на вибори", - сказав Семешко.

Жодних фінансових штрафів за таке порушення за законом у Литві не передбачено.

"Скидати Лукашенка йому не з руки, залишати теж недобре": Гордон розповів про величезну ненависть Путіна до Бацьки

середа, 12 серпень 2020, 12:30

Журналіст звернув увагу на два варіанти білоруського сценарію, які можуть бути вигідні президенту РФ. Український журналіст Дмитро Гордон вважає, що президент Росії Володимир Путін ненавидить білоруського главу Олександра Лукашенка, через те, що він по...

У Білорусі затримали 9 українців та побили фотокореспондента

середа, 12 серпень 2020, 12:14

Посольство України продовжує перевірку й відстеження ситуації і в разі появи нових даних інформуватиме додатково. У Білорусі під час акцій протесту побили українського фотокореспондента і затримали 9 громадян України. Про це йдеться у відповіді українс...