Депортація мільйона "понаєхавших" колоністів: У звільненому Криму необхідно буде позбутися незаконного населення, - Подоляк

 data-verified=

В Україні вже працюють над концепцією розвитку Криму після його визволення. Зокрема, обговорюється вертикаль влади на півострові та доля колаборантів. Про це у неділю, 19 березня, в ефірі національного телемарафону заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Він зазначив, що над документом працюють уповноважений президента Таміла Ташева та Міністерство реінтеграції окупованих територій. Також у ОП створено робочу групу, яка вирішує питання майбутнього українського Криму.

Подоляк зазначив, що важливим моментом залишається питання "чужинців", які приїхали до Криму після 2014 року.

"За вісім років Росія туди натягла багато своїх людей… Якщо вони не встигнуть поїхати, треба їх відправити на далеку землю Сибіру", - зауважив Подоляк.
Він наголосив, що важливо не лише позбутися цих людей, а й навести юридичний порядок.
"Відмотати назад усі юридичні рішення, які ухвалювали окупанти", - пояснив він.
За словами Подоляка, до вирішення цих питань залучено представників Меджлісу - законодавчо-представницького органу кримських татар.
"Вони вже працюють над концепцією того, як виглядатиме Крим після деокупації", - додав він.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...