Депутат Держдуми РФ закликав напасти на ослаблену після землетрусів Туреччину

Опальний депутат Держдуми РФ Семен Багдасаров збожеволів і запропонував окупувати частину Туреччини, поки та не отямилася від нищівних землетрусів. В ефірі пропагандистської програми Соловйов Live Багдасаров закликав скористатися кризою, що склалася в Туреччині внаслідок землетрусу, і "повернути" Константинополь, передають Патріоти України.

За його сценарієм, Туреччину необхідно "вигнати" із Середньої Азії, розколоти її вплив в Україні, "вигнати" з Південного Кавказу і підняти певні сили в самій Туреччині для того, щоб "поставити" хрест над храмом Айа-Софія та співати молитви арамейською і російською мовами.

"Так, давайте ж використаємо кризу... Ця криза повинна стати крахом і приєднання до нас наших територій", - заявив божевільний Багдасаров.

Посягання на територіальну цілісність України: У Львові розпочався суд над екснардепом Кивою

понеділок, 27 березень 2023, 19:53

Сьогодні, 27 березня, Личаківський суд Львова провів засідання щодо посягання на територіальну цілісність України з боку екснардепа Іллі Киви від забороненої «Опозиційна платформа – За життя!». Одним зі свідків у справі виступає чинний нардеп Віталій Б...

Розширити потенціал: Пентагон планує залучити стартапи Кремнієвої долини для розробки зброї

понеділок, 27 березень 2023, 18:57

Пентагон стурбований залежністю від кількох великих компаній-розробників технологій для американської армії, що виникла в рамках консолідація оборонної промисловості США. Там вважають, що співпрацю щодо розробки продуктів для військової галузі потрібно...