"Депутат "Слуги народу" телефонував бригадиру тітушок понад 20 разів у дні Майдану": Ігор Луценко зробив гучну заяву

Сергій Литвиненко 24 рази телефонував фігуранту кримінальних справ по Юрію Вербицькому Матеріали справи виклав у дописі в Facebook журналіст та колишній депутат Ігор Луценко, якого разом з Вербицьким викрали під час Майдану, передають Патріоти України.

21 січня 2014 року Луценка та Вербицького викрали з лікарні тітушки, після чого останнього знайшли вбитим у лісі, поблизу с. Гнідин, Бориспільського району київської області. Разом з Жизневським та Нігояном, Вербицький став першим серед жертв протистояння з режимом Януковича.

В матеріалах справи стверджується, що Сергій Литвиненко в період з 19 по 21 січня 24 рази телефонував фігуранту розслідування Щинкіну та організатору злочину Зубрицькому.

Сам Литвиненко зробив кар'єру у Укрспирті послідовно обіймаючи посади на Струтинському та Зірненському спиртових заводах, в його декларації вказується. В декларації нардепа вказується, що його 70-річна теща, передала йому позику в 900 тис грн, передає Четверта влада.

Ігор Луценко називає Щинкіна правою рукою кримінального авторитета Чеби (Чеботарьова), якого також вважає тіньовим власником спиртзаводу, яким управляв Литвиненко.

Хіти тижня. "Как Порошенко выиграл у Зеленского в Печерском суде", - аналітик

субота, 11 липень 2020, 0:35

Домогтися потрібного рішення Печерського суду для Порошенка вважалося справою безнадійною. Проте йому це вдалося. "Сегодня, 8 июля, в Печерском райсуде Киева прошло уже третье заседание по вопросу об избрании Петру Порошенко меры пресечения. Заседание ...

Військовим наказали вибирати воду з калюж перед приїздом Зеленського

субота, 11 липень 2020, 0:25

Військовим авіаторам наказали вибирати воду з калюж на дорозі перед приїздом Зеленського до частини. Військові з 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації вигрібали воду з калюж пляшками і листям, таким чином осушуючи болото. Як йдеться у повідо...