
Депутат Ізюмської міськради від "Опозиційної платформи – За життя" Анатолій Фомічевський допоміг російським окупантам потрапити до міста. Вони показали їм безпечний шлях. Про це у Facebook повідомив представник міської ради Ізюма Максим Стрельник. За його словами, через зрадників місто заблоковане та позбавлене доступу гуманітарної допомоги, передають Патріоти України.
"У суботу, 26 березня, почали надходити дані про те, що в Ізюм почали заходити російські окупанти. Як з'ясувалося, вони не просто зайшли в місто, їх провів і показав незахищений шлях державний зрадник – Анатолій Фомічевський. Саме через нього російські окупанти змогли непомітно зайти в місто, але ЗСУ не здаються і продовжують запеклі бої за Ізюм", – написав Стрельник. Він додав, що тепер у заручниках опинилися мирні жителі – тепер Ізюм повністю заблокований. Також немає доступу для доставки гуманітарної допомоги.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...