Депутатка, яку підозрюють у ДТП під наркотиками в Києві, озвучила свою версію розвитку подій

Депутатка Київради Ярина Ар'єва, яку підозрюють у ДТП під наркотиками, повідомила, що це - дискредитація. Вона зазначила, що це може бути вигідно УПЦ МП. Про це вона написала у соцмережах, передають Патріоти України.

Депутатка пояснила, що ДТП сталась під час блекауту і мовляв, жінка без світловідбиваючих елементів раптово вибігла на дорогу. Ар'єва наголосила, що вона не перевищувала швидкості та допомагає потерпілій у ДТП.

Депутатка Київради спростувала заяву правоохоронців про те, що вона була під дією наркотиків. "Експертиза, зроблена після ДТП нічого не виявила і у мене навіть не забрали водійські права. Раптом через півроку випливає експертиза зі слідами наркотиків, яких я не вживала. Через півроку! Я останні два місяці активно брала участь в акціях проти УПЦ біля Лаври. Ієрархи моспатріархату мають великий вплив на правоохоронні органи і це є явно спланована дискредитація", - вважає Ярина Ар'єва.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...