
Жінка є власницею кількох фермерських господарств на території Шевченківської громади. За даними слідства, вона домовилася з окупантами щодо умов ведення нею "сільськогосподарської діяльності". Так, 70% зібраного врожаю вона мала віддавати представникам окупаційної влади.
Окрім цього, жінка передавала загарбникам пальне й надавала власні приміщення для розміщення військових формувань і військової техніки окупантів. "Натомість окупанти фактично дозволили їй захопити чужі сільськогосподарські угіддя і техніку інших агропідприємств, власники яких не пішли на співпрацю з ворогом. Для цього загарбники призначили її на посаду керівника так званої "союзу виробників сільськогосподарської продукції" та санкціонували взяти під своє "зовнішнє управління" активи інших господарств", – ідеться у заяві.
За інформацією СБУ, у серпні фермерка передала окупантам 250 тонн насіння соняшника з урожаю минулого року, яке одразу вивезли на територію РФ. Жінку затримали після деокупації території Шевченківської громади. Її повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Вирішують питання про обрання їй запобіжного заходу – тримання під вартою.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...