
Жінка є власницею кількох фермерських господарств на території Шевченківської громади. За даними слідства, вона домовилася з окупантами щодо умов ведення нею "сільськогосподарської діяльності". Так, 70% зібраного врожаю вона мала віддавати представникам окупаційної влади.
Окрім цього, жінка передавала загарбникам пальне й надавала власні приміщення для розміщення військових формувань і військової техніки окупантів. "Натомість окупанти фактично дозволили їй захопити чужі сільськогосподарські угіддя і техніку інших агропідприємств, власники яких не пішли на співпрацю з ворогом. Для цього загарбники призначили її на посаду керівника так званої "союзу виробників сільськогосподарської продукції" та санкціонували взяти під своє "зовнішнє управління" активи інших господарств", – ідеться у заяві.
За інформацією СБУ, у серпні фермерка передала окупантам 250 тонн насіння соняшника з урожаю минулого року, яке одразу вивезли на територію РФ. Жінку затримали після деокупації території Шевченківської громади. Її повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Вирішують питання про обрання їй запобіжного заходу – тримання під вартою.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...