Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

До Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України.

Проєкт закону вносить зміни до Податкового та Митного кодексів і пропонує зберегти безплатне розмитнення автомобілів. Проте скористатися пільгами зможуть не всі українці, а лише дві категорії — учасники бойових дій і громадяни, чиї машини було знищено під час війни.

Законопроєкт також встановлює обмеження для власників автомобілів, розмитнених безплатно. Машини не дозволяється перепродувати або передавати за довіреністю протягом трьох років.

Піднявся стовп диму: Момент вибуху у Севастополі потрапив на відео, атаковано штаб Чорноморського флоту РФ

субота, 20 серпень 2022, 9:28

У мережі з'явилося відео безпілотника, який атакував штаб флоту у Севастополі сьогодні. Очевидці також зафіксували на камеру момент його обстрілу.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 20 серпня

субота, 20 серпень 2022, 9:15

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. За 177 днів війни в Україні втрати Росії становлять - 44 900 військових, 1 907 танків та 1 018 артилерійських систем, передають Патріоти України. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 20....