Депутати скасували засідання комісії через... втому

У Херсоні засідання міськради скасували через те, що його учасники "не виспалися".

У Херсоні депутати міськради не змогли зібратися на комісію. Її скасували через те, що народні обранці не виспалися. Про це повідомляє Херсон Newscity, передають Патріоти України.

Засідання комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики і соціально-економічного розвитку мало відбутися у вівторок, 2 березня, о 13.00. Один із депутатів Ілля Карамаліков заявив, що засідання перенесли на інший день, оскільки депутати не висипаються.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...