Ніякий не посередник - Москва засипалася зі своєю пропагандою: 46 провідних держав світу у спільній заяві в ООН визнали Росію стороною конфлікту на Донбасі

Майже всі провідні держави світу і практично всі демократії визнали агресію Москви. На боці агресора дипломатично відмовчився Китай і також такі сателіти як Сербія, Білорусь і середньоазійьскі режими. Серед визнаних демократій прикро промовчав Ізраїль

Відповідний документ було опубліковано 26 березня на сайті Міністерства закордонних справ України. Заяву випустили напередодні сьомої річниці ухвалення Генеральною асамблеєю ООН резолюції "Територіальна цілісність України". Останню схвалили 27 березня 2014 року більшістю у голосів, зазначають Патріоти України.

"Цією резолюцією міжнародна спільнота підтвердила чітко й на весь голос свою повну відданість суверенітету, політичній незалежності, єдності та територіальній цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах", – указано в заяві від 26 березня 2021 року.

Держави-члени ООН зазначили, що, незважаючи на чіткі вимоги Генасамблеї, Російська Федерація не зупинила свою тимчасову окупацію Криму.

"Навпаки, вона продовжує зухвалі порушення і зловживання в галузі прав людини, а також нарощування військового потенціалу на півострові", – підкреслюється в документі.

Зазначено, що дії Росії викликали занепокоєння у всьому світі, суперечать міжнародному праву.

Спроби РФ узаконити спробу анексії Криму не є та не буде визнано, підкреслили підписанти.

Крім того, вони рішуче засудили продовження дестабілізації ситуації в Україні Росією, особливо дії РФ на Донбасі, які свідчать про її нехтування Мінськими домовленостями.

"Вкотре ми закликаємо Російську Федерацію негайно припинити окупацію нею Автономної Республіки Крим та міста Севастополь і повністю виконати відповідні резолюції Генеральної асамблеї ООН щодо ситуації в Криму. Ми вітаємо в принциповому плані ініціативу України про створення Міжнародної кримської платформи для консолідації зусиль світової спільноти щодо Криму", – вказано в заяві.

Представництва яких країн при ООН підписали спільну заяву:

 1. Австралії;
 2. Австрії;
 3. Албанії;
 4. Бельгії;
 5. Греції;
 6. Грузії;
 7. Данії;
 8. Естонської Республіки;
 9. Ірландії;
 10. Ісландії;
 11. Іспанії;
 12. Італії;
 13. Канади;
 14. Князівства Ліхтенштейн;
 15. Князівства Монако;
 16. Нідерландів;
 17. Коста Ріки;
 18. Латвійської Республіки;
 19. Литовської Республіки;
 20. Люксембургу;
 21. Нової Зеландії;
 22. Норвегії;
 23. Португалії;
 24. Республіки Болгарія;
 25. Республіки Кіпр;
 26. Республіки Мальта;
 27. Республіки Маршаллові острови;
 28. Республіки Молдова;
 29. Республіки Північна Македонія;
 30. Республіки Польща;
 31. Республіки Словенія;
 32. Республіки Хорватія;
 33. Румунії;
 34. Словаччини;
 35. Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії;
 36. США;
 37. Туреччини;
 38. України;
 39. Федеральних Штатів Мікронезії;
 40. Фінляндії;
 41. Франції;
 42. ФРН;
 43. Чехії;
 44. Чорногорії;
 45. Швеції;
 46. Японії.

Поліція допомагала лупцювати: У Росії до смерті забили окупанта-"добровольця"

вівторок, 21 березень 2023, 19:28

У місті Гатчина, що в Росії, охорона нічного клубу відлупцювала окупанта, який повернувся з війни в Україні. Коли той викликав поліцію, то російські копи вирішили ще і від себе побити загарбника. Через два тижні той помер. Про це пише пропагандистський...

США відправлять Україні Patriot швидше, ніж планувалося

вівторок, 21 березень 2023, 19:15

Системи протиракетної оборони Patriot будуть розгорнуті в Україні швидше, ніж планувалося раніше. Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву Пентагону, передають Патріоти України. Українські військові закінчать навчання роботі з системами в США найбли...