​Держава в смартфоні, або Є три "чувака": Зеленський влаштував у Facebook вибори голови Львівської ОДА

Президент Володимир Зеленський пропонує мешканцям Львівщини обрати з трьох кандидатів на посаду голови Львівської ОДА. Про це голова держави написав 14 червня у себе на Facebook, зазначають Патріоти України.

"День добрий, Львівщино! Звертаюся до вас по допомогу. Зараз маємо трьох претендентів на посаду голови Львівської ОДА. Хочу дізнатися вашу думку про цих добродіїв", - грайливо звернувся президент, й запропонував такі кандидатури:

  1. Денис Шмигаль, 43 роки. Кандидат економічних наук. Директор ДТЕК Бурштинська ТЕС, заступник генерального директора ПАТ "ДТЕК Західенерго".
  1. Максим Козицький, 38 років. Директор компанії "Еко-Оптіма". Лауреат премії "Людина року" в номінації "Підприємець року".
  1. Маркіян Мальський, 35 років. Адвокат, кандидат юридичних наук. Голова західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger. Автор трьох книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей.

Як Трамп виліз із власноруч викопаної ями: нафтовий мир з Іраном за $300 млрд і що з цього має Україна

п’ятниця, 19 червень 2026, 5:50

Після кількох місяців бойових дій, провалених дедлайнів і "останніх шансів" США й Іран підписали, як кажуть Штати, "Ісламабадський меморандум про взаєморозуміння" – рамкову угоду на 14 пунктів, яка має закрити одну з найдорожчих воєн останніх десятиліть

Федоров за підсумками "Рамштайну" розповів, що Україна в нових пакетах допомоги від союзників

четвер, 18 червень 2026, 23:02

Міністр оборони України Михайло Федоров на пресконференції після засідання Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн") союзники оголосили про нові пакети допомоги, передають Патріоти України. "Також сьогодні був оголошений пакет допомоги на ...