Державі це коштувало мільйони: "Схеми" розкрили, як депутати "міняються" дружинами (відео)

У Верховній Раді помічниками народних депутатів працюють родичі політиків: шість дружин, п'ять дітей і одна невістка. За два роки в парламенті вони отримали з бюджету зарплати майже 4,5 млн гривень. Про це йдеться в розслідуванні журналістів "Схеми", передають Патріоти України.

Дружина нардепа зі "Слуги народу" Олександра Мережка Вікторія Уліганець є помічником іншого "слуги" Ігоря Марчука. За роботу в ВР вона отримала більш ніж 754 тисяч грн. Мережко розповів, що сам рекомендував своєму колезі дружину як помічника.

Дружина "слуги" Олексія Кузнєцова Аліна є помічницею нардепа з СН Олександра Кабанова. З березня 2020 року вона отримала 672 тисячі гривень заробітної плати. За словами Кабанова, він вибрав дружину колеги по фракції через її "кваліфікацію".

"Слуга" Андрій Задорожний спершу хотів взяти сина Івана в собі в помічники. Але в підсумку син став помічником іншого депутата з СН Андрія Костіна. На цій посаді він заробив понад 630 тисяч гривень.

Костін сказав, що взяв Задорожного в помічники, оскільки він є "сином професійного юриста з дуже відомої юридичної фірми". Зі свого боку донька Костіна Анастасія стала помічницею у Задорожного і за два роки отримала майже 600 тисяч гривень.

Дружина нардепа з фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Чорного Ольга Арканова-Чорна з жовтня 2020 року стала помічницею іншого члена з ОПЗЖ Олександра Колтуновича. Причому він сказав, що в обличчя не знає своїх помічників.

"Я на прізвище знаю, тому що це – керівник Подільської організації ОПЗЖ. А в обличчя я не знайомий. Можливо, візуально десь на з'їзді, але я не знайомий особисто", – сказав Колтунович.

Дружина депутата від групи "За майбутнє" Тараса Батенка Катерина працює помічницею його колеги Ірини Констанкевич. Пасербиця члена ОПЗЖ Віктора Чорного Лілія працевлаштована помічницею нардепа з тієї ж фракції Федора Христенка. За свою роботу обидві помічниці отримують по 6 тисяч гривень на місяць.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...