Державна мова - одна: "Україна не буде змінювати закон "Про освіту" на догоду Угорщині", - Кулеба

Україна не стане змінювати закон “Про освіту” на вимогу угорських партнерів. Про це заявив глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі програми “Право на владу”.

“Ми відкидаємо будь-які вимоги наших угорських партнерів про додаткові зміни до закону “Про освіту”. Принципи, закладені в законі “Про освіту” ми не будемо змінювати на догоду комусь. Мова державна у нас в країні одна”, – зазначив він.

Глава МЗС також запевнив, що мета його поїздки у Будапешт – налагодження відносин країн і відновлення засідання комісії “Україна-НАТО”, яке блокує Угорщина. Також дипломат повідомив, що Україна розраховує на підтримку Угорщини в НАТО.

"Хамло має понести відповідальність": Нардепка Геращенко звинуватила Стефанчука в сексизмі

вівторок, 21 травень 2024, 19:15

Народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко звинувачує голову Верховної Ради Руслана Стефанчука в сексизмі. Той нібито назвав її «дівчинкою» під час засідання парламенту. Про це вона повідомила у своєму Telegram-каналі, передають Па...

Сі Цзиньпін відмовив: Путін знову повернувся з Китаю до РФ із "розбитим серцем", – Bloomberg

вівторок, 21 травень 2024, 18:50

Глава Кремля Володимир Путін повернувся з поїздки до Китаю в Москву ні з чим. Голова КНР Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що не так уже й зацікавлений у "Силі Сибіру 2". Про це колумніст і оглядач Девід Фіклінг написав для Bloomberg. Повідомляється, що Путін...