"Державні кордони не можна змінювати силою", - президент Польщі з трибуни ООН закликав рішуче приборкати агресора-Росію

Польща й надалі рішуче підтримуватиме суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України та Грузії. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда у виступі на 74-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, зазначають Патріоти України.

"Хочу ще раз чітко заявити, що кожна держава має рівне право на самовизначення. Польща й надалі відстоюватиме незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та Грузії. Державні кордони не можна змінювати силою", - зазначив Дуда.

Він додав, що Польща, яка багато страждала в минулому сторіччі через зневагу інших держав до її суверенітету, "має моральний обов’язок голосно говорити про це".

Дуда також закликав міжнародну спільноту не намагатися замирити агресора, адже хибність цього довела Друга світова війна.

"На жаль, як показали останні роки, та сама спокуса порозумітися з агресором, що панувала тоді, є й зараз. Я твердо переконаний, що настав час вийти зі стану летаргічного сну, навчитися з попереднього досвіду та припинити повторювати ті самі помилки", - наголосив президент Польщі.

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...

Суддя КСУ Сліденко розповів, чому ухвалили скандальне рішення щодо декларацій

субота, 31 жовтень 2020, 0:32

Крок було ухвалено через конфлікт Артема Ситника з іншими політиками. Рішення Конституційного Суду України про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування пов'язане з діяльністю звільненого директора НАБУ Артема Ситника. Про п...