"Державні кордони не можна змінювати силою", - президент Польщі з трибуни ООН закликав рішуче приборкати агресора-Росію

Польща й надалі рішуче підтримуватиме суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України та Грузії. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда у виступі на 74-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, зазначають Патріоти України.

"Хочу ще раз чітко заявити, що кожна держава має рівне право на самовизначення. Польща й надалі відстоюватиме незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та Грузії. Державні кордони не можна змінювати силою", - зазначив Дуда.

Він додав, що Польща, яка багато страждала в минулому сторіччі через зневагу інших держав до її суверенітету, "має моральний обов’язок голосно говорити про це".

Дуда також закликав міжнародну спільноту не намагатися замирити агресора, адже хибність цього довела Друга світова війна.

"На жаль, як показали останні роки, та сама спокуса порозумітися з агресором, що панувала тоді, є й зараз. Я твердо переконаний, що настав час вийти зі стану летаргічного сну, навчитися з попереднього досвіду та припинити повторювати ті самі помилки", - наголосив президент Польщі.

З архіву ПУ. Не хочете українських туристів? Посол України звернув увагу уряду Туреччини на "побєдобєсіє" в Аланьї (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:30

Владі дружньої країни слід було б ретельніше придивлятися до інспірованих на своїй території провокацій Імперії Зла, котра мучить та вбиває українців та українське населення Криму. Український посол в Туреччині Андрій Сібіха у травні 2020 року пригрози...

"Не дочекаєтеся!": Медведчук заявив, що високопосадовці радили йому виїхати з України (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:15

Підозрюваний у державній зраді глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук заявив, що високопосадовці нібито вже впродовж декількох місяців пропонують йому залишити країну. Про це він сказав журналістам після відвідування Офісу генпрокурора, де ознайомився з...