Державний "Ощадбанк" зняв рекламне відео із піснею... Кіпєлова, який любить Путіна і гастролює Кримом

У тіктоці "Ощадбанку" опублікували відео на пісню "Я свободен" російського гурту "Арія". Артисти гастролювали окупованим Кримом, а екссоліст Валерій Кіпєлов підтримав окупацію Криму, повідомляють Патріоти України.

У тікток-профілі "Ощадбанку" цього відео вже немає. Втім, його зняли знімком екрану і залили у ютуб. На кадрах видно лого тіктоку і посилання на профіль "Ощадбанку".

Відео в тіктоці "Ощадбанку" під "Арію"

Сюжет простий: начебто хлопець обіцяє показати найкраще місце на землі. Дівчина уявляє собі "Ощадбанк". Щоправда, до чого тут після гурту "Арія" – "Я вільний" (рос. "Я свободен") – не до кінця зрозуміло.

У коментарях користувачі висловили обурення, що це найкраща антиреклама банку. Згодом відео "знесли", зробивши приватним.

"Арія" виступала в окупованому Криму, Кіпєлов підтримав Путіна

Трек "Я вільний" "Арія" записувала з ексвокалісотом Валерієм Кіпєловим. Саме його голос на відео, під яке "Ощадбанк" знімав свої відео. Кіпєлов підтримав окупацію Криму і публічно хвалив Путіна.

"Мені дуже сподобався виступ Путіна, який сказав, що Крим для всіх і, єдине, що він ніколи не буде бандерівським. Тут я його підтримую на всі 100%", – висловився Кіпєлов у 2014 році.

Згодом екссоліст "Арії" неодноразово бував у Криму і давав концерти зі своїм гуртом "Кипелов". Останній із них був у вересні 2021 року.

"У нас достатньо людей, щоб зайти в Офісу президента": Мітингувальники підступили до Банкової

середа, 1 грудень 2021, 21:05

Представник опозиції Юрій Гудименко заявив, що у них достатньо людей, щоб зайти на Банкову та у будівлю Офісу президента. Про це він сказав під будівлею ОП 1 грудня і пояснив, чому цього не робитимуть, зазначають Патріоти України. "Єдине, чому ми цього...

Не треба їм заважати: На Донбасі за 4 місяці "самоліквідувалися" кілька сотень окупантів

середа, 1 грудень 2021, 20:59

При цьому, всього 11 з них вказані як бойові. Решта - небойові втрати. Так звані санітарні втрати - "300-ті", становлять 527 осіб і з них знову таки більшість - 519, небойові. Лише восьмеро дістали травми під час бойових дій. Також повідомляється, що в...