"Держави маленькі, а населення щільне": Путін пригрозив знищувати міста у Європі (відео)

28 травня російський диктатор Володимир Путін пригрозив ударами по європейських країнах-союзниках НАТО. З такою заявою він виступив на пресконференції у Ташкенті. Так, Путін відповів на репліку журналіста, що в країнах Заходу вирішують, чи надавати Україні відповідний дозвіл, передають Патріоти України.

Він попередив, що європейські країни мають пам'ятати про наявність великої щільності населення, коли ухвалюють рішення, давати дозвіл на використання західних ракет усередині міжнародно визнаних кордонів РФ.

"Вони повинні пам'ятати про те, що це, як правило, держави з невеликою територією та дуже щільним населенням. І це фактор, який вони повинні мати на увазі, перш ніж говорити про завдання ударів углиб російської території. Це серйозна річ, і ми, звичайно, найуважніше спостерігаємо за цим, дивимося", - повідомив він.

Загроза ударів по РФ західною зброєю серйозно збентежила, адже присвятив відповідній темі чимало часу. При цьому погрожував і Україні "санітарною зоною", і країнам-членам НАТО. Свій натяк про можливість ударів по західних країнах пояснив тим, що саме фахівці країн НАТО ставитимуть цілі ракетам Storm Shadow і ATACMS.

Водночас, Путін заявив, що готовий до перемовин з українською стороною на своїх умовах. "Я з подивом завжди дивлюся на якісь рухи тіла з боку наших західних дружків і партнерів, які кажуть, що Росія відмовляється від переговорів. Тисячу разів сказав, у них наче вух немає: ми не відмовляємось. Українська сторона відмовилася публічно. Парафували угоду та відмовилися з метою перемогти нас на полі бою. Не виходить. Нині готові. Ну, готові - повертайтеся. Про що мова?", - додав він.

Відповідну заяву російський диктатор зробив на тлі підготовки країн до мирного саміту 15-16 червня у Швейцарії без участі Росії.

"Путін дуже не полюбляє такий тиск": Російський опозиціонер пояснив, хто може стати наступним президентом РФ

неділя, 16 червень 2024, 17:28

Російський опозиціонер та ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов переконаний, що диктатор Володимир Путін може привести до влади когось із "кровних спадкоємців". Про це він розповів в інтерв'ю Наталії Мосейчук у межах авторського проєкту "Мосейчук+", ...

Віцепрем'єрка Швеції розповіла про зустріч з українським військовим, який втратив ноги

неділя, 16 червень 2024, 17:03

Віцепрем'єрка Швеції Ебба Буш під час саміту миру в Швейцарії згадала свою розмову з українським військовослужбовцем, передають Патріоти України. "Я ніколи, ніколи не забуду слова молодого українського солдата, з яким мені довелося зустрітися в Києві. ...