"Сигнал намагалися глушити, але безпілотник проскочив": Держдачу Венедіктової зняли з дрона (фото, відео)

Державна резиденція, де оселилася генпрокурорка України Ірина Венедіктова з сім'єю, являє собою двоповерховий особняк з особистим озером на задньому дворі і тенісним кортом. Про нове житло генпрокурорки розповіли журналісти видання "Страна". Вони розглянули маєток під Києвом за допомогою безпілотника, передать Патріоти України.

Резиденція розташована на околиці столиці, поруч з Мінським масивом і Міністерськими озерами. Звідси однаково близько Пуща-Водиці і Вишгорода. Поруч з будинком Венедіктової розташована поліклініка і госпіталь МВС Київської області.

Журналісти відзначили, що підлетіти квадрокоптеру ближче, ніж на 100 метрів до резиденції не вдалося – радіоперешкоди глушать сигнал. Хоча, відповідно до карти на сайті Державіаслужби України, заборона на польоти безпілотників на цю територію не поширюється.

Все ж таки вдалося розглянути, що на території резиденції поруч з двоповерховим особняком розташована літня кухня і будиночок для гостей. На задньому дворі є велике озеро з двома помостами і альтанками, а також тенісний корт.

Також видання зазначило, що в податковій декларації за минулий рік у Венедіктової і її родини не значиться жодного об'єкта нерухомості в Києві. А на сайті Нацагентства з питань запобігання корупції не оприлюднений документ генпрокурора про актуальні витрати, який називається "Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані".


Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...