Держприкордонслужба України отримає у дарунок від США морські катери

Морська охорона Державної прикордонної служби України отримає від США два катери. Про це у Києві заявив на міжнародній конференції радник з програми експертного контролю та безпеки кордонів посольства США Кевін Кільєр, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Укрінформ».

«Ми працюємо з української стороною у питаннях охорони морських кордонів і виявили потребу у розбудові не лише інфраструктури морських підрозділів, а й необхідність оновлення флоту. Тому було прийнято рішення про надання морській охороні прикордонної служби двох катерів, які обслуговуватимуть 25 осіб», - сказав він.

Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор зауважив, що США продовжать надавати допомогу Україні через агресію Російської Федерації, зокрема на морі. Дипломат наголосив, що безпека в Азовському і Чорному морях України - важливе питання безпеки не лише для України, а і для всього світу. США розуміє, що Україна потерпає від Російської Федерації через перепону свободи судноплавства.

Учасники міжнародної конференції з розвитку Морської охорони Держприкордонслужби 23 липня 2019 року

«Україна - це ворота між Сходом і Європою, тому ми повинні допомагати Україні», - сказав високопоставлений американець.

У цьому контексті він повідомив, що США виділили 4 мільйони доларів на створення швидкої групи реагування у містах Маріуполь та Бердянськ, і наразі є необхідність створення сучасних центрів їх постійної дислокації та для ремонту суден.

Один з двох переданих США Морській охороні ДПСУ катерів Safe Boat 27

Своєю чергою голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зауважив, що одним з пріоритетів відомства є створення самодостатньої Морської охорони здатної ефективно захищати морські кордони та адекватно протидіяти викликам. Тому, за його словами, розбудовується інфраструктура базування Морської охорони на Азові та розгортаються підрозділи спеціальних дій на воді, а також оновлюється корабельно-катерний склад, зокрема за допомогою міжнародних партнерів.

"Газовый джекпот, или Как США и Румыния вместе ударили по Путину", - експерт

четвер, 22 серпень 2019, 17:28

"Визит румынского президента в Вашингтон ознаменовал небольшую, но важную победу в американской "Большой газовой игре", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Будущее Румынии и отношений Румынии с США очень...

Адвокат Трампа зустрічався з помічником Зеленського: Спливли цікаві подробиці

четвер, 22 серпень 2019, 17:12

Адвокат президента США Рудольф Джуліані мав зустріч з помічником президента України Андрієм Єрмаком у Мадриді та кілька разів розмовляв з ним по телефону протягом останніх тижнів. Джуліані підняв дві теми, які цікавлять президента США Дональда Трампа, ...