Держсекретар США Рубіо провів телефонну розмову з Лавровим

Глава МЗС РФ Сергій Лавров та держсекретар США Марко Рубіо провели телефонну розмову, ініційовану Вашингтоном. Про це повідомили в прес-служба МЗС Росії, передають Патріоти України.

Сторони обговорили врегулювання війни в Україні, ситуацію на Близькому Сході, а також підготовку російсько-американської зустрічі. “Глави зовнішньополітичних відомств домовилися зберегти канал комунікації для вирішення нагальних проблем та усунення бар’єрів у торговельно-економічних відносинах”, – заявили у МЗС РФ.

Крім того, Лавров і Рубіо порушили питання функціонування російських дипломатичних місій у США, а також вирішили найближчим часом організувати зустріч експертів для узгодження конкретних кроків щодо зняття взаємних обмежень.

Оце так! Польські міста відмовляються приймати дітей з України на відпочинок

субота, 27 червень 2026, 7:00

Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...