Держсекретар США Рубіо провів телефонну розмову з Лавровим

Глава МЗС РФ Сергій Лавров та держсекретар США Марко Рубіо провели телефонну розмову, ініційовану Вашингтоном. Про це повідомили в прес-служба МЗС Росії, передають Патріоти України.

Сторони обговорили врегулювання війни в Україні, ситуацію на Близькому Сході, а також підготовку російсько-американської зустрічі. “Глави зовнішньополітичних відомств домовилися зберегти канал комунікації для вирішення нагальних проблем та усунення бар’єрів у торговельно-економічних відносинах”, – заявили у МЗС РФ.

Крім того, Лавров і Рубіо порушили питання функціонування російських дипломатичних місій у США, а також вирішили найближчим часом організувати зустріч експертів для узгодження конкретних кроків щодо зняття взаємних обмежень.

Більше не наддержава: Росія просить у Казахстану 50 тисяч тонн бензину через дефіцит, - Reuters

четвер, 25 червень 2026, 17:21

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...

Антиукраїнська істерія в Польщі посилюється: Стало відомо, скільки поляків наразі

четвер, 25 червень 2026, 16:58

За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...