Глава МЗС РФ Сергій Лавров та держсекретар США Марко Рубіо провели телефонну розмову, ініційовану Вашингтоном. Про це повідомили в прес-служба МЗС Росії, передають Патріоти України.
Сторони обговорили врегулювання війни в Україні, ситуацію на Близькому Сході, а також підготовку російсько-американської зустрічі. “Глави зовнішньополітичних відомств домовилися зберегти канал комунікації для вирішення нагальних проблем та усунення бар’єрів у торговельно-економічних відносинах”, – заявили у МЗС РФ.
Крім того, Лавров і Рубіо порушили питання функціонування російських дипломатичних місій у США, а також вирішили найближчим часом організувати зустріч експертів для узгодження конкретних кроків щодо зняття взаємних обмежень.
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...