Держиморди Путіна "шиють справу" про честь свого мундиру: У Росії заарештували акторку, яка пародіювала генерала МВС

,

В Уссурійську заарештували російську актрису з популярного інтернет-серіала, в якому вона спародіювала офіційного представника МВС Росії, генерал-майора поліції Ірину Вовк, повідомляють Патріоти України з посиланням на VL.ru.

Згідно з даними джерел, мировий суд встановив, що 43-річна Лариса Кривоносова знялася у відеоролику в формі співробітниці поліції. Артистку визнали винною за частиною 1 статті 17.12 КоАП ( "Незаконне носіння форменого одягу із знаками розрізнення, з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів") і оштрафували на тисячу рублів (369 гривень - Ред.).

Крім того, згідно за даними джерела "Лента. Ру" в правоохоронних органах, десять діб арешту жінці призначили внаслідок того, що маючи сім судимостей, зокрема за умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, катування, погрози вбивством, вона систематично порушувала заборону залишати постійне місце проживання після 22:00 і на слухання до мирового суду з'являлася.

Путін зараз у ролі щура, загнаного в кут, але здаватися не збирається, - український дипломат

неділя, 25 вересень 2022, 23:52

Президент РФ Володимир Путін не має наміру здаватися, він йтиме на ескалацію до свого кінця, який можуть пришвидшити зовнішні сили чи його оточення. Про це сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України....

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...