Держиморди Путіна "шиють справу" про честь свого мундиру: У Росії заарештували акторку, яка пародіювала генерала МВС

,

В Уссурійську заарештували російську актрису з популярного інтернет-серіала, в якому вона спародіювала офіційного представника МВС Росії, генерал-майора поліції Ірину Вовк, повідомляють Патріоти України з посиланням на VL.ru.

Згідно з даними джерел, мировий суд встановив, що 43-річна Лариса Кривоносова знялася у відеоролику в формі співробітниці поліції. Артистку визнали винною за частиною 1 статті 17.12 КоАП ( "Незаконне носіння форменого одягу із знаками розрізнення, з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів") і оштрафували на тисячу рублів (369 гривень - Ред.).

Крім того, згідно за даними джерела "Лента. Ру" в правоохоронних органах, десять діб арешту жінці призначили внаслідок того, що маючи сім судимостей, зокрема за умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, катування, погрози вбивством, вона систематично порушувала заборону залишати постійне місце проживання після 22:00 і на слухання до мирового суду з'являлася.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна — Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу.

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...