
У тимчасово окупованому Криму російські військові влаштували абсурдну акцію, за допомогою якої хотіли попередити про "загрозу" від Збройних Сил України. Однак, як завжди, задум окупантів пішов не за планом. На одній із авіабаз на півострові окупанти зробили стенд-"аплікацію" з відібраними у солдатів смартфонами та ноутбуками. Про це повідомляє міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm, передають Патріоти України.
За логікою окупантів, снаряди наводяться на цілі саме по гаджетах – смартфонах та ноутбуках. Втім, "жертвою" російської армії став, зокрема, кнопочний телефон.
"На авіабазі в Криму рашисти зробили стенд-аплікацію з відібраними у солдатів смартфонами та ноутбуками. Бояться, що українські "цигарки" наводяться на цілі саме по гаджетах... десь заплакали зі сміху супутники НАТО та компанії ICEYE", – пишуть розслідувачі.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...