Десантники тренувалися на бронеавтомобілях "Козак-2"

На Житомирщині десантники відпрацювали бойову підготовку з застосуванням бронемашин «Козак-2»

Десантники тренувалися на бронеавтомобілях «Козак-2»

На загальновійськовому полігоні під Житомиром тривають заходи бойової підготовки підрозділів 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

Бронеавтомобілі «Козак2». Листопад 2020. Фото: 95 ОДШБр

В рамках занять, десантники провели бойові стрільби з великокаліберних кулеметів НСВ, встановлених на бронеавтомобілях, та відпрацювали водіння в умовах складної місцевості.

Бронеавтомобілі «Козак2». Листопад 2020. Фото: 95 ОДШБр

Окрім цього, десантники відпрацювали прицілювання та ведення вогню під час руху, а також евакуацію умовно пораненого військового з «підбитого» автомобіля та надання першої медичної допомоги.


Бронеавтомобілі «Козак2». Листопад 2020. Фото: 95 ОДШБр


«Ми постійно нарощуємо свої бойові спроможності, вдосконалюючи як теоретичні, так і практичні знання, щоб вміло відреагувати на будь-які виклики», — відзначив керівник заняття.

Для довідки: «Козак-2» – український бронеавтомобіль виробництва НВО «Практика».

Бронеавтомобілі «Козак-2». Листопад 2020. Фото: 95 ОДШБр

Бронемашина серійно випускається з липня 2015 року. Користувачами є Національна гвардія України та Державна прикордонна служба. Перші 10 машин Міністерство оборони отримало у 2017 році.

Нагадаємо, у березні 2019 року Десантно-штурмові війська отримали у своє розпорядження 33 бронеавтомобілі «Козак-2».
Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

Фредовичу маячить підтвердження імпічменту і лава підсудних: Лідер республіканців у Сенаті поклав на Трампа провину за кривавий штурмі Капітолія

вівторок, 19 січень 2021, 21:21

Якщо Трампа засудять, Америка стане лише сильнішою, переконує однопартієць. Лідер республіканської більшості в Сенаті Мітч Макконнелл звинуватив чинного президента США Дональда Трампа в тому, що той «спровокував» натовп, який 6 січня увірвався до Капіт...

Оце і є план Б Банкової? Арестович розповів про варіант примирення України та РФ за один день

вівторок, 19 січень 2021, 21:16

Радник з інформаційної політики у мінській Тристоронній контактній групі (Україна, РФ, ОБСЄ) для врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович заявив, що ключ від розв'язання конфлікту тримає в руках президент РФ Володимир Путін. Україна і Росія м...