Десантники ЗСУ отримають американські парашути (фото, відео)

Строк експлуатації цих парашутних систем - 12 років.
Парашутна система Intruder RA-360. Фото: uprom.info.

Парашути спецпризначення та керовані системи десантування вантажів американської компанії «Airborne Systems» допущені до експлуатації у ЗС України на особливий період. Відповідний наказ було видано Міністерством оборони України, передають Патріоти України.

Зокрема до експлуатації допущені:

Парашутна система Т-11, що призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків з гелікоптерів типу Ми-8 та військово-транспортних літаків типу Ан-26, які виконуються окремим парашутистами або групою, з повним табельним озброєнням та спорядженням на швидкості польоту до 277 км/год, з висот від 152 до 5330 м при польотній масі парашутиста до 181 кг, вдень та вночі.

Парашутна система Intruder RA-360, яка також призначена для стрибків вдень та вночі з гелікоптерів типу Ми-8 та літаків типу Ан-26, окремими парашутистами або групою з повним озброєнням та спорядженням, але вже на швидкості польоту до 360 км/год, та з висот від 1067 до 7620 м, при польотній масі парашутиста до 204 кг.

У парашутній системі Intruder RA-360 передбачено три способи введення її в дію:

• ручне, шляхом висмикування ланки ручного розкриття основного парашута;
• примусове розкриття ранця парашута витяжною ланкою;
• розкриття ранця парашута із застосуванням м’якого витяжного парашута.

Строк експлуатації зазначених парашутних систем 12 років.

Парашутна система Hi-5. Призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків вдень та вночі з гелікоптерів типу Ми-8 та військово-транспортних літаків типу Ан-26, які виконуються окремим парашутистами або групою, з повним табельним озброєнням та спорядженням на швидкості польоту до 360 км/год, з висот від 1067 до 7620 метрів при польотній масі парашутиста до 220 кг.

Парашутна система Ні-5.

За функціонуванням у системі Ні-5 передбачені три способи введення їх в дію аналогічні з системою Intruder RA-360.

Також, до експлуатації допущені керовані системи десантування вантажів MicroFly II та FireFly.

Керована система точного повітряного десантування вантажів MicroFly II призначена для десантування з літаків типу Ан-26 озброєння та військового майна вагою до 225 кг у заводській тарі на швидкості польоту до 277 км/год, з висот від 1067 до 7468 м.

Тип парашутної системи Intruder RA-360.

Керована система точного повітряного десантування вантажів FireFly призначена для десантування з літаків типу Ан-26 озброєння та військового майна вагою до 1090 кг у заводській тарі на швидкості польоту до 277 км/год, з висот від 1524 до 7468 м.

Нагадаємо, що підприємство Спецтехноекспорт успішно виконало контракт з постачання парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування військових вантажів виробництва американської компанії Airborne Systems North America для Збройних Сил України.

Мінісри поставили свої підписи: Україна і США підписали угоду про надра

четвер, 1 травень 2025, 1:19

Міністерка економіки України Юлія Свириденко та Міністр фінансів США підписали угоду щодо мінералів, передають Патріоти України. . "Спільно із міністром фінансів США Скоттом Бессантом підписала Угоду про створення Інвестиційного фонду відбудови США-Ук...

"Українці вирішили минулої ночі внести деякі зміни в останню хвилину": Міністр фінансів США - про угоду щодо надр

середа, 30 квітень 2025, 22:33

Міністр фінансів США Скотт Бессент повідомив, що США готові підписати угоду про надра з Україною, але Київ нібито запропонував нові правки до документа. Про це він сказав під час засідання адміністрації президента США Дональда Трампа 30 квітня в ефірі ...