Дещо принципово нове: У Порошенка розповіли, з якою партією він піде на вибори

За словами Ніни Южаніної, політсила буде схильна до правої ідеології.

Порошенко готує нову ідеологічну платформу для свого руху. Ілюстрація: Факти.

Після президентських виборів Петро Порошенко оголосив, що залишається в політиці і включиться в боротьбу за проведення своєї політсили в наступне скликання парламенту. Народний депутат від БПП Ніна Южаніна розкрила деякі деталі того, якою буде оновлена партія, передають Патріоти України.

«Він (Порошенко) оголосив, що має підготувати принципово нову ідеологічну платформу нашого руху. Ми повинні дочекатися. З приводу ідеологічної платформи, з якою ми будемо рухатися, відбудеться зустріч найближчим часом», - розповіла Южаніна в ефірі «Громадського». Депутат уточнила, що політсила буде схильна до правої ідеології.

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...