Примусово мобілізовані луганчани отримують військову форму, зняту з важкопоранених чи загиблих "попередників". Про це свідчать особисті речі попередніх власників, які знаходять у кишенях. А тим часом екіпірування, яке виділяється для так званої "ЛНР", можна придбати на місцевих ринках. Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, передають Патріоти України.
Також повідомляється, що українські військові 21 листопада відбили чергові атаки окупантів поблизу Стельмахівки, а на Куп'янському та Лиманському напрямках ворог веде оборону, здійснюючи обстріли з танків, мінометів та ствольної артилерії. Зокрема, в районах Новоселівського, Стельмахівки, Площанки, Макіївки.
Що стосується тимчасово окупованих населених пунктів, то, за даними Луганської ОВА, у захоплені в 2022 році міста люди якщо і повертаються, то лише на кілька днів. Більше не витримують – розуміють, що жити там, а тим більше узимку, неможливо.
Зокрема, рубіжани досі сидять навіть без світла і води. Ті, у кого вціліли вікна, намагаються обігріти приміщення за допомоги газу. Всі інші самостійно шукають можливість відремонтувати дахи та засклити віконні отвори.
У менших прифронтових населених пунктах, що в окупації, ситуація ще гірша. Зокрема, у Новокраснянці поряд із Кремінною відсутні не лише будь-які комунікації, а й продукти харчування – ані на продаж, ані гуманітарні. Ніхто вже давно нічого не завозить. Місцеве населення чекає на ЗСУ.
Україна домовилася з НАТО про направлення до Польщі літаків альянсу, щоб Варшава змогла передати Києву старі винищувачі МіГ-29. Але цього не зробили. Про це завив президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України. "З Польщею у нас добросусідсь...
Майор запасу НГУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман назвав три основні тричини просування росіян та відходу українських військ із деяких позицій. Про це він розповів в етері Еспресо, передають Патріоти України. "Багато причин, одна і...