Десятки співробітників поранено: Окупанти знищили будівлю поліції в Шостці

Російські окупаційні війська завдали удару безпілотником по будівлі районного управління поліції у місті Шостка Сумської області. Про це журналістам на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.

Понад 20 поліцейських поранені. "Сьогодні вранці удар БПЛА по райуправлінню поліції у Шостці. Знищена будівля, більше 22 працівників поранені", – зазначив Клименко.

Окремо міністр повідомив про постійні російські обстріли міста Нікополь на Дніпропетровщині. "Там взагалі менш як 10 км від точки старту БПЛА. Є інформація, що там росіяни також тренуються на БЗВП запускати дрони. По мирному населенню. Окремо б’ють БПЛА, окремо – артилерія", – заявив Клименко.

Джерело: Укрінформ

Найскладніша ситуація не в Лимані? Військові звернули увагу на інші загрози

вівторок, 23 червень 2026, 16:30

Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...