
У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області військовослужбовці країни-агресорки вирішили відсвяткувати Водохреща (20 січня) "традиційно" для росіян. Вони напилися й із серйозним алкогольним отруєнням потрапили до лікарні, а частина загарбників узагалі померла. Внаслідок цього інциденту щонайменше четверо солдатів РФ стали "двохсотими", ще близько 16 – "трьохсотими". Про це повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, на доказ показавши скриншот повідомлення фанатки РФ у забороненій в Україні соцмережі, передають Патріоти України.
Жінка написала, що "захисники Донбасу", які приїхали з Росії, "дуже сильно напилися". Жертва пропаганди обурюється, що комендатура не слідкує за продажем алкоголю загарбникам. "У разі чого – хто нас потім захистить, що з нами буде?" – поплакалася старобільська зрадниця.
Гайдай пожартував, що навіть горілка працює на Україну, "настільки їй росіяни набридли".
Також він уточнив, що окупантів, які вижили, було не семеро (як написала фанатка Росії), а набагато більше. "20 р*шистів більше не в строю! Померли від гіркої або капаються в лікарні у важкому стані до двох десятків "визволителів", – написав глава ОВА.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...