
У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області військовослужбовці країни-агресорки вирішили відсвяткувати Водохреща (20 січня) "традиційно" для росіян. Вони напилися й із серйозним алкогольним отруєнням потрапили до лікарні, а частина загарбників узагалі померла. Внаслідок цього інциденту щонайменше четверо солдатів РФ стали "двохсотими", ще близько 16 – "трьохсотими". Про це повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, на доказ показавши скриншот повідомлення фанатки РФ у забороненій в Україні соцмережі, передають Патріоти України.
Жінка написала, що "захисники Донбасу", які приїхали з Росії, "дуже сильно напилися". Жертва пропаганди обурюється, що комендатура не слідкує за продажем алкоголю загарбникам. "У разі чого – хто нас потім захистить, що з нами буде?" – поплакалася старобільська зрадниця.
Гайдай пожартував, що навіть горілка працює на Україну, "настільки їй росіяни набридли".
Також він уточнив, що окупантів, які вижили, було не семеро (як написала фанатка Росії), а набагато більше. "20 р*шистів більше не в строю! Померли від гіркої або капаються в лікарні у важкому стані до двох десятків "визволителів", – написав глава ОВА.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....