Десятки в лікарні, четверо померли: Окупанти на Луганщині святкували Водохреща, але щось пішло не так

У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області військовослужбовці країни-агресорки вирішили відсвяткувати Водохреща (20 січня) "традиційно" для росіян. Вони напилися й із серйозним алкогольним отруєнням потрапили до лікарні, а частина загарбників узагалі померла. Внаслідок цього інциденту щонайменше четверо солдатів РФ стали "двохсотими", ще близько 16 – "трьохсотими". Про це повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, на доказ показавши скриншот повідомлення фанатки РФ у забороненій в Україні соцмережі, передають Патріоти України.

Жінка написала, що "захисники Донбасу", які приїхали з Росії, "дуже сильно напилися". Жертва пропаганди обурюється, що комендатура не слідкує за продажем алкоголю загарбникам. "У разі чого – хто нас потім захистить, що з нами буде?" – поплакалася старобільська зрадниця.

Гайдай пожартував, що навіть горілка працює на Україну, "настільки їй росіяни набридли".

Також він уточнив, що окупантів, які вижили, було не семеро (як написала фанатка Росії), а набагато більше. "20 р*шистів більше не в строю! Померли від гіркої або капаються в лікарні у важкому стані до двох десятків "визволителів", – написав глава ОВА.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...