
У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області військовослужбовці країни-агресорки вирішили відсвяткувати Водохреща (20 січня) "традиційно" для росіян. Вони напилися й із серйозним алкогольним отруєнням потрапили до лікарні, а частина загарбників узагалі померла. Внаслідок цього інциденту щонайменше четверо солдатів РФ стали "двохсотими", ще близько 16 – "трьохсотими". Про це повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, на доказ показавши скриншот повідомлення фанатки РФ у забороненій в Україні соцмережі, передають Патріоти України.
Жінка написала, що "захисники Донбасу", які приїхали з Росії, "дуже сильно напилися". Жертва пропаганди обурюється, що комендатура не слідкує за продажем алкоголю загарбникам. "У разі чого – хто нас потім захистить, що з нами буде?" – поплакалася старобільська зрадниця.
Гайдай пожартував, що навіть горілка працює на Україну, "настільки їй росіяни набридли".
Також він уточнив, що окупантів, які вижили, було не семеро (як написала фанатка Росії), а набагато більше. "20 р*шистів більше не в строю! Померли від гіркої або капаються в лікарні у важкому стані до двох десятків "визволителів", – написав глава ОВА.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...