На військовому полігоні "Старокримський" у Кіровському районі тимчасово окупованого Криму 20 липня продовжується детонація. Російські пропагандисти намагаються заспокоїти місцевих мешканців та заявляють, що ситуація нібито "під контролем", передають Патріоти України.
Окупанти радіють, що майже через дві доби після вибухів детонація відбувається істотно рідше. Про це пишуть російські Telegram-канали.
В окупаційному МНС заявили, що ситуація на військовому полігоні у Кіровському районі Криму стабілізується. Цікаво, що російські загарбники не показують фотографії та відео з полігону. Однак масштаби руйнувань вдалося розглянути за допомогою супутникових знімків.
Водночас голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов напередодні доповів кремлівському диктатору Володимиру Путіну, що ситуація із пожежею на військовому полігоні "Старокримський" повернеться до нормального русла протягом доби. Однак, незважаючи на заяву окупанта 20 липня на полігоні продовжують детонувати снаряди.
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...