"Детонируют снаряды, виден густой черный дым": У окупованому Донецьку влучили у склад БК найманців (фото)

Сьогодні вранці Куйбишевський район непідконтрольного Україні Донецька потрапив під потужний обстріл. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах, передають Патріоти України.
За словами донеччан, поблизу мікрорайона Азотного видно густий чорний дим. За припущеннями донеччан, снаряд влучив в склад БК членів НЗФ:

«Донецк Куда-то оркам попали «Больше похоже на шахту Куйбышевская на Азотном»;

«В стороне Азотногот черный дым. Густой. Попали куда-то»;

«Донецк. С семи утра мощно арта. Слышно вибрацию… свист снаряда… кудаа то падает»;

«В стороне Азотного кроме густого черного дыма — частые разрывы… Возможно детонируют снаряды…»;

«Ох, ни х. на себе, бабахнуло…».

У свою чергу місцевий блогер «Злісний Укр» з посиланням на інформоване джерело повідомляє, що снаряд влучив в склад БК на колишньому підприємстві «Реал- авто» в Куйбишевському районі міста». Він пише: «Разрывы и пожар веселый, кто очень сильно обрадуется тому что больше нет у них склада БК и топливных заправщиков с емкости, но это промежуточный склад для обеспечения направлении поселка Пески, так что НВФ в шоке, а местные слушают разрывы».

Пізніше блогер повідомив, що на місце вибуху приїхали пожежні машини, гасять те, що залишилося, вибухи БК не припиняються, ймовірно, вибухають патрони і снаряди для БМП: «Взрывов крупного калибра нет, горят ящики с мелкими зарядами, которые заливают прикрываясь машиной из БМП. Нормально повреждения есть склада и территории, вокруг нагнали военных для обхода территории вокруг».


3-річний хлопчик бігав серед трупів та плакав: у Запоріжжі дитина втратила батьків внаслідок удару

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:38

Російські окупанти вдарили ракетами по колоні мирних жителів у Запоріжжі. Внаслідок цього загинули 25 людей, понад 50 людей отримали поранення. Після обстрілу люди помітили 3-річного хлопчика, який бігав розбомбленою трасою і голосно плакав. Дитина шук...

Окупанти потрапили в оточення: У ЗСУ розкрили деталі "котла" під Лиманом

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:27

Збройні сили України на Лиманському напрямку в Донецької області проводять операцію по оточенню російського угруповання, передають Патріоти України. Операція знаходиться на завершальному етапі, повідомив Суспільному представник Східної групи військ Сер...