"Дезінформація - могутня зброя": Андрій Цаплієнко спростував фейк щодо Золотого-4 (відео)

Журналіст показав місто, яке згідно деяким повідомленням у мережі, нібито залишили українські військові.

Журналіст Андрій Цаплієнко, який знаходиться на передовій, спростував інформацію про те, що українські військові нібито залишили п'ять опорних пунктів на Луганщині через наступ бойовиків, результатом чого став бій у вівторок, 18 лютого, в якому один український військовий загинув, ще четверо отримали поранення, передають Патріоти України.

"Дезінформація - могутніша зброя, ніж гармати. Від подібних повідомлень зараз просто гуде інтернет: "У Золотому 72-ка (72-га бригада, - ред.) змушено залишила п'ять опорних пунктів і відійшла до смт. Гірське. Золоте залишили сепарам", - процитував журналіст один з постів, що розміщено в мережі.

Після цього Цаплієнко показав на Золоте, на тлі якого він знімав відео, і зазначив: "Ось Золоте-4, ми тільки що звідти приїхали". "Жодного так званого сепара не бачили, а тільки подивилися в очі спокійним і впевненим у собі українським військовим", - додав журналіст.

Джерело: ТСН.ua

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...

З архіву ПУ. Гра в одні ворота: Кого Україна віддала бойовикам

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:30

Серед обміняних є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Серед них є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Олексі...