"Дезінформація - могутня зброя": Андрій Цаплієнко спростував фейк щодо Золотого-4 (відео)

Журналіст показав місто, яке згідно деяким повідомленням у мережі, нібито залишили українські військові.

Журналіст Андрій Цаплієнко, який знаходиться на передовій, спростував інформацію про те, що українські військові нібито залишили п'ять опорних пунктів на Луганщині через наступ бойовиків, результатом чого став бій у вівторок, 18 лютого, в якому один український військовий загинув, ще четверо отримали поранення, передають Патріоти України.

"Дезінформація - могутніша зброя, ніж гармати. Від подібних повідомлень зараз просто гуде інтернет: "У Золотому 72-ка (72-га бригада, - ред.) змушено залишила п'ять опорних пунктів і відійшла до смт. Гірське. Золоте залишили сепарам", - процитував журналіст один з постів, що розміщено в мережі.

Після цього Цаплієнко показав на Золоте, на тлі якого він знімав відео, і зазначив: "Ось Золоте-4, ми тільки що звідти приїхали". "Жодного так званого сепара не бачили, а тільки подивилися в очі спокійним і впевненим у собі українським військовим", - додав журналіст.

Джерело: ТСН.ua

Американці обіцяють посилити тиск на Москву: У Держдепі США констатують, що Україна почала вигравати війну, а РФ не бажає миру.

четвер, 25 червень 2026, 6:05

​. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...