
Журналіст Андрій Цаплієнко, який знаходиться на передовій, спростував інформацію про те, що українські військові нібито залишили п'ять опорних пунктів на Луганщині через наступ бойовиків, результатом чого став бій у вівторок, 18 лютого, в якому один український військовий загинув, ще четверо отримали поранення, передають Патріоти України.
"Дезінформація - могутніша зброя, ніж гармати. Від подібних повідомлень зараз просто гуде інтернет: "У Золотому 72-ка (72-га бригада, - ред.) змушено залишила п'ять опорних пунктів і відійшла до смт. Гірське. Золоте залишили сепарам", - процитував журналіст один з постів, що розміщено в мережі.
Після цього Цаплієнко показав на Золоте, на тлі якого він знімав відео, і зазначив: "Ось Золоте-4, ми тільки що звідти приїхали". "Жодного так званого сепара не бачили, а тільки подивилися в очі спокійним і впевненим у собі українським військовим", - додав журналіст.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...